Niezależny Specjalista PPC

Piotr Gutfrański

Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i Bing z doświadczeniem w prowadzeniu zróżnicowanych projektów PPC. Realizowałem zarówno małe, lokalne kampanie reklamowe, jak i zarządzałem globalnymi działaniami dla największych graczy w swoich branżach, dysponujących milionowymi budżetami reklamowymi.

W czasie swojej kariery pracowałem zarówno po stronie agencji reklamowych jak i po stronie klienta. Pozwoliło mi to na zdobycie szerokiego doświadczenia w działaniach PPC i lepsze rozumienie celów biznesowych klientów.

CERTYFIKATY

Dlaczego ja?

Moje doświadczenie i wiedza potwierdzone są oficjalnymi certyfikatami Google, z którymi możesz zapoznać się obok.

Jako niezależny specjalista PPC zajmuję się prowadzeniem kampanii AdWords, Bing oraz Social Ads dla klientów oraz prowadzeniem szkoleń z tego zakresu. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualny sposób, w zależności od branży i celów klienta. Współpracując ze mną masz pewność stosowania rozwiązań sprawdzonych na międzynarodowych rynkach.

Bezpłatna analiza kampanii

Jeśli prowadziłeś wcześniej kampanie AdWords lub Bing, to przeanalizuję ich skuteczność całkowicie za darmo! Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie garść praktycznych porad w przystępnej formie.

Wyślij zapytanie teraz!Zobacz portfolio
Wstecz